KOMPLEKS BE LIVE **** (DAWNY LUABAY)

(ZAKWATEROWANIE W CZĘSCI COSTA PALMA LUB MARIVENT)

Kompleks_Luabay.JPG

Kompleks trzech eleganckich obiektów La Cala, Costa Palma, Marivent należących do sieci Be Live Hotels Luabay. Hotele dostępne dla gości powyżej 18 lat, słyną z doskonałej lokalizacji i dobrego standardu usług.
Hotele wspaniale położone przy piaszczystej plaży kurortu Cala Mayor i w niedalekiej odległości od wszelkich atrakcji miejscowości z licznymi tawernami, barami, clubami i butikami. W odległości spaceru Pałac Królewski Marivent i Fundacja Pilar i Joan Miro. W pobliżu hotelu przystanek komunikacji lokalnej, którą dojechać można do stolicy wyspy Palmy ok. 5 km Hotel: nowoczesne i eleganckie obiekty hotelowe wyposażone zg ze standardami sieci Be Live Hotels Luabay. Hotel nie akceptuje dzieci, w obiektach wypoczywają jedynie osoby w wieku powyżej 18 lat. We wszystkich hotelach do dyspozycji gości: elegancki hol powitalny z recepcją, lobby, kąciki wypoczynkowe, restauracja główna, cafe bar, sezonowo dostępny bar przy basenie i beach bar (lokalne opłaty), kącik internetowy (lokalne opłaty), miejsca parkingowe (w miarę dostępności, lokalne opłaty)

Pokoje komfortowo i wygodnie wyposażone z łazienką (WC, prysznic/wanna, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV, telefon, minibar i sejf (lokalne opłaty), balkon lub taras. Pokoje 2-osobowe z możliwością 1 dostawki.

Sport/rozrywka: basen odkryty z tarasem słonecznym; cykliczne programy rozrywkowo-animacyjne w hotelu; rozrywki i życie nocne kurortu oraz okolicznych miejscowości; w sezonie letnim sporty wodne na plaży (lokalne opłaty)